НОВА ЗАКАНА НА МЕГАН МАРКЛ „Бидете среќни што не ве именував“

11 март, 2021
меган

Меган Маркл се чувствува полесно откако проговори јавно .
Минатата недела таа и принцот Хари конечно ја раскажаа својата приказна, на една од најпознатите водителки, Опра Винфри. Големото интервју меѓу Хари и Меган беше многу очекувано, а после тоа јавноста остана со поделено мислење. Секој што има што да каже за оваа исповед, има место за коментар под разни написи на оваа тема – некои тврдат дека Меган претерала и дека целиот разговор бил предимензиониран, додека други се згрозени од однесувањето на кралското семејство.

Бројни се коментарите на интернет, кои велат дека Меган сега сигурно жали што се појави во јавноста, а Хари и нејзиниот близок пријател, исклучиво за „Дејли меил“, открија дали е тоа навистина така. „Не им е жал за бомбастичниот разговор со Опра, а Меган рече дека кралското семејство треба да биде‘ среќно ’ што таа не открила детали тоа што се случувало зад портите на палатата. Таа рече дека апсолутно не жали за тоа што било кажано за време на интервјуто и дека разговорот со Опра бил релаксирачки и пријатен и дека тоа е најдобрата одлука што таа некогаш ја донела. Таа рече дека останува верна на својата вистина и дека нејзината совест е мирна “, рече блиска личност на војвотката од Сасекс.

Изворот откри и како Меган изјавила дека чекањето, да ја сподели својата приказна со целиот свет, се чинело како цела вечност и не може да биде посреќна со крајниот резултат. ‘Меган рече дека за да го зачува своето здравје, особено сега кога е бремена, нема да биде изложена на никакви лоши вести и осуди што произлегуваат од интервјуто. Таа рече дека продолжила понатаму, но била отворена за комуникација со сите од кралското семејство кои сакале да влезат во конструктивен разговор. Таа вели дека е благодарна на нејзината мајка и покојната принцеза Дијана што им дале сила и храброст да излезат и да ја кажат вистината. Таа исто така рече дека е особено горда на Хари, кој е тешко да ја покаже својата ранлива страна и дека тој секогаш ќе биде легален и вистински принц за неа во секоја смисла на зборот “, открил изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris