Нови докази! Принцезата Дијана имаше љубовник, принцот Хари нема „кралска крв“: Ова е ВИСТИНСКИОТ татко, сличноста е неверојатна?! (ФОТО)

18 март, 2021
диана

Поминаа 24 години од трагичната смрт на принцезата Дајана, а британската и светската јавност ги споредуваа фотографиите на офицерот Џејмс Хјуит (62), поранешниот љубовник на Лејди Ди, со сликите на принцот Хари.

Големата сличност на војводата од Сасекс со човекот со кој неговата мајка беше во петгодишна врска во осумдесеттите години и денес е интригирачка, па затоа многумина веруваат дека тој е всушност татко на Хари.

Поранешниот мајор е сликан како влече количка полна со намирници откако излегол од супермаркет во британскиот град Ексетер.

Ветеран од Заливската војна, кој се приклучил на војската во своите 20-ти години, носел вратоврска на гардиската бригада за да купува.

Името на Џејмс Хјуит стана познато во јавноста во 1991 година, кога неговата тогашна свршеница откри дека таа ставила крај на нивната врска поради аферата меѓу Мејџор и принцезата Дајана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi