Обид за САМОУБИСТВО, ДРОГА, неверство! Ова се најголемите СКАНДАЛИ што го ПРОТРЕСОА кралското семејство!

8 април, 2021
profimedia-0595981277

Меган и Хари се актуелниот проблем, но има и поголеми!

Интервјуто на Меган Маркл и принцот Хари за односите со кралското семејство предизвика скандал во Велика Британија. И, иако многумина се прашуваат дали принцот Хари некогаш ќе може да се смири со членовите на неговото семејство и да ја измасни ситуацијата, ние се потсетуваме на скандалите што беа многу поголеми од овој.

Принцезата Дијана била во сериозна депресија за време на бременоста, па наводно намерно се фрлила по скалите во четвртиот месец од бременоста со цел да го привлече вниманието на принцот Чарлс.

Princ Čarls, princeza Dajana

– „Постојано ми го правиш ова, одам на јавање“, рекол Чарлс, за кого се вели дека не е биолошки татко на принцот Хари.

Дијана потоа призна дека пет години одржувала врска со офицер кој физички многу потсетува на принцот Хари.

Принцезата Дијана беше свесна дека Чарлс ја изневерува со Камила Паркер, што подоцна тој го призна, а кога Дијана ја замолила Камила да даде коментар за тоа, Паркер и рекла дека добила обожавање од јавноста и мажите ширум светот и ја прашала што повеќе сака.

Kejt Midlton

– „Го сакам мојот сопруг“, и рекла таа.

Принцот Вилијам наводно ја изневерил Кејт Мидлтон за време на забавувањето што го емитуваа медиумите во тоа време во Велика Британија, но сега е заборавено.

Кејт Мидлтон беше уловена топлес на приватна забава, а фотографиите се појавија во јавноста.

Како тинејџер, принцот Хари беше фатен како пуши марихуана неколку пати, па неговиот татко, принцот Чарлс, го испрати на рехабилитација, а покрај тоа, носеше гардероба со нацистички обележја во јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi