Обожаватели велат дека не е реално Бијонсе да има ваков задник: Сите полудеа по новите фотографии!

22 февруари, 2021
bjo

Американската музичка дива Бијонсе (39) објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, на која ги истакна своите волшебни атрибути, па го запали интернетот со нов пост.

Имено, познатата пејачка позираше во новата колекција на нејзината облека „Icy Park“, а со своите пози ја разбуди фантазијата кај мажите ширум светот.

На новата фотографија, победничката на 24 Греми позираше во беж облека во која ги истакна своите заносни облини – затегнати нозе, заоблени колкови и брутален задник.

Таа позираше во латекс боди и латекс чизми над колената, а нејзината фигура, велат обожавателите, никогаш не била подобра. Неодамна се шпекулираше дека поп дивата во последно време „качила неколку килограми“, но новите фотографии ги демантираат тие приказни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi