ОБОЖУВА ДА ГО ПОКАЖУВА СВОЕТО ГОЛО ТЕЛО БЕЗ ОГЛЕД НА ТОА КОЛКУ КИЛОГРАМИ ИМА ВО ТОЈ МОМЕНТ: Криси Тајген не се грижи дали фустанот ќе ѝ се лизне или деколтето ќе покаже повеќе од доволно! (ФОТО)

12 мај, 2021
249723_profimedia0232682940_ff

Манекенката никогаш не се грижела за тоа што можат да „уловат“ папараците за време на нејзиниот деловен ангажман или одење по улица. Таа често сака да го покажува своето тело на социјалните мрежи, без оглед на нејзината тежина

Криси Тајген има 35 години, има кариера како модел, успешен брак со музичарот Џон Леџенд, две деца и сигурност во своето тело.

Оваа жена едноставно обожава како изгледа. Нема друго објаснување за нејзините бројни фотографии на кои е гола, без разлика дали станува збор за случајна или намерна фотографија.

Некои би рекле дека носи ризични фустани кои откриваат многу, додека други мислат дека нејзиното тело едноставно не сака да се облекува.

Во секој случај, Криси ги обожава своите облини и често објавува по некоја своја топлес фотографија на социјалните мрежи, додека е општо познато дека таа не носи долна облека на црвениот тепих.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi