ОБВИНУВАЊА ЗА УБИСТВО, АФЕРИ И СКАНДАЛИ: Мрачните тајни на холивудските ѕвезди кои со години се обидувале да ги сокријат од јавноста!

10 јуни, 2021
251189_kolaz-holivud_ls

Ѕвездите што ги гледаме на филмските екрани или на малите екрани скоро секогаш изгледаат совршено – како да немаат пороци или проблеми во животот. Сепак, некои од нив се и повеќе од контроверзни … Сигурни сме дека тие никогаш не сакале да го знаете ова:

Рис Витерспун

Холивудската миленичка може да биде и многу, хм, ајде да ја наречеме – непријатно. Имено, постои видео во кое мртва пијана навредува полицаец. Тешко е да се замисли, нели?

Riz Viterspun

Кристен Стјуарт

Кога Кристен ја објави јавно својата љубов кон колегата актер Роберт Патинсон, тоа беше вистинска љубовна сензација. Сепак, среќата не траеше долго. Во 2012 година Кристен заврши на насловните страници на многу списанија и портали откако беше откриена нејзината афера со режисерот Руберт Сандерс. Двете љубови се поранешни денес.

Kristen Stjuart

Бар Рафаели

Оваа прекрасна манекенка не сака да плаќа данок. Таа беше уапсена за затајување данок и помина неколку часа во затвор.

Bar Rafaeli

Ештон Качер

Тој ја има можеби најтемната тајна од сите. Пред скоро 17 години, неговата тогашна партнерка беше убиена ладнокрвно во неговиот стан. Убиецот бил нејзиниот сосед, кој исто така бил мајстор кој постојано поправал нешто со неа. Тој ја изненадил под туш додека се подготвувала да се сретне со Ештон. Тој ја убил со нож. Откако Ештон заѕвонил неколку пати и таа не отворила, тој низ прозорецот видел крвава дамка. Наводно, повикал полиција само следниот ден, бидејќи сметал дека станува збор за црвено вино. Едно време актерот беше осомничен и за убиство. Сепак, вистинскиот сторител наскоро беше уапсен и денес е во затвор.

Ešton Kučer

Џенифер Лопез и Паф Деди

Пејачката и нејзиниот тогашен партнер беа уапсени во 1992 година во ноќен клуб за нелегално поседување оружје. Никој не знае од каде го набавиле оружјето и зошто го носеле.

Dženifer Lopez i Pi Didi

Мег Рајан

Актерката го изневери сопругот Денис Квејд. И тоа не со било кој – било, ни повеќе ни помалку, со актерот Расел Кроу.

film, Meg Rajan

Вуди Ален

Режисерот и актер е во брак со актерката Миа Фароу повеќе од десет години. Врската се распадна кога еден ден актерката во куќата најде фотографии од нивната ќерка – гола! Вуди наводно ја малтретирал. До денес, овој случај не е целосно расчистен.

Sun Ji, Vudi Alen
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi