ОДЛУЧИЛА ЦЕЛОСНО ДА СЕ ТРАНСФОРМИРА: Поп-sвездата Селена Гомез стана РУСОКОСА, го менува животот од корен!

4 мај, 2021
315415_selena-gomez_ff

Пејачката ја изненади публиката ширум Светот.

Една од омилените холивудски тинејџерски пејачки, Селена Гомез стана препознатлива по својата широка насмевка, харизма и непобитен талент.

Нејзините деликатни одлики беа украсени со долга и темна коса, кои одлично ѝ прилегаа. Но Селена реши да направи драстична промена и стана русокоса, за изненадување на публиката ширум Светот.

Бидејќи минуваше низ тежок период со сериозно заболување и трансплантација, ова беше знак за нејзините следнебици дека го менува животот од корен, во што тие ја поддржуваат.

Гомез се посвети на својата музичка кариера и професионалната фотографија, а од неа можеме да очекуваме нови трансформации во наредниот период.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi