Одлучиле да ѝ дадат втора шанса на љубовта? Ирина и Бредли фатени заедно

26 февруари, 2021
bradley-i-irina

Манекенката Ирина Шајк и актерот Бредли Купер повторно се најдоа во центарот на вниманието на медиумите, откако во јавноста протекоа фотографии на кои парот се дружи без ќерката Ли

Дали е можно да се остане во добри односи со поранешниот партнер по раскинувањето? Ова е прашање што кршеше копја со години наназад, и додека некои тврдат дека кога љубовта ќе исчезне, сите други емоции исчезнуваат, други се на мислење дека некои од најголемите пријателства потекнуваат од крајот на љубовните врски. Сепак, без оглед на која од овие групи припаѓаат, многумина сѐ уште се едногласни за една работа – кога децата ќе се појават од врската – ги ставате настрана несогласувањата, а на прво место взаемно почитување. Еден од најпознатите поранешни парови во Холивуд, 35-годишната Ирина Шајк и 46-годишниот актер Бредли Купер, се чини дека се водат од оваа филозофија.

Иако тие никогаш официјално не ја официализираа својата врска со брак, од четиригодишната врска, како круна на нивната љубов, дојде тригодишната ќерка Леа Де, и иако тие го потврдија крајот на љубовта во јуни 2019 година, истиот, судејќи според последните фотографии, не е нарушен добриот однос на поранешната двојка. Имено, Ирина и Бредли беа снимени за време на состанок во Њу Јорк, по што возеа во непознат правец во автомобилот на актерот.

Патем, ова не е првпат поранешниот пар да се гледа заедно по раскинувањето, сепак, првпат се снимаат сами, без ќерка. Иако не се знае точно каде отиде двоецот и која беше причината за оваа средба, не требаше многу да се прошират гласините за можно помирување на социјалните мрежи, па некои обожаватели на Ирина и Бредли се надеваа дека дуото се одлучи за втора шанса за нивната љубов. Но, дали навистина станува збор за помирување или само за добра врска помеѓу родителите на малата Ли, сепак ќе остане непознато бидејќи ниту манекенката, ниту актерот не даваат изјави за нивната врска.

Потсетуваме дека кога објавија крај на нивната четиригодишна врска во 2019 година, многумина ја сметаа за виновна пејачката Лејди Гага, која го отелотворуваше главниот лик во филмот „Sвездата е родена“ неколку месеци порано, каде Бредли го отелотвори својот партнер на филмското платно. И покрај бројните шпекулации во тоа време дека меѓу двајцата има повеќе од пријателство, тие двајцата цврсто ги демантираа ваквите обвинувања, објаснувајќи дека сепак станува збор само за добра глума.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi