ОДЛУКА КОЈА КАЖУВА ПОВЕЌЕ ОД ЗБОРОВИ: Зошто Кејт Мидлтон нема да биде на кралската прослава!

1 јули, 2021
250281_profimedia0611548783_ls

Кејт Мидлтон нема да присуствува на прославата по повод откривањето на статуата во чест на принцезата Дајана на 1 јули, која утре би наполнила 60 години, ако не се случеше трагичната несреќа.

Сите најблиски членови на кралското семејство ќе присуствуваат на откривањето на статуата, а Кејт приватно ќе ја погледне статуата, заедно со нејзините деца и сопругот принцот Вилијам.

Извори блиски до кралското семејство велат дека оваа одлука кажува многу. Од Кејт, наводно, се очекуваше да помогне во подобрувањето на односите меѓу Хари и Вилијам, но од нејзиното отсуство јасно стави до знаење дека нема да учествува во тоа, изјави извор за „Page Six“

„Вилијам одлучи дека приватната „Сасекс драма“ не смее да го засени овој важен момент на сеќавање на неговата мајка“, додаде изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi