ОГРОМНАТА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА СЛАВНИОТ ЏОКЕР: Хоакин Феникс повеќе не изгледа вака, актерот направи ДРАСТИЧНА промена! (ФОТО)

1 август, 2021
2368401_profimedia0497768248_ls

Хоакин Феникс беше снимен од папараците за време на снимањето на „Disappointment Blvd“, а за потребите на улогата, славниот оскаровец повторно направи трансформација.

Hoakin Finiks, Hoakin Feniks

На фотографиите од папараците, тој изгледа многу постаро, со сива, ретка коса и вишок килограми.

Иако деталите за филмот се чуваат во тајност, заплетот е опишан како „интимен портрет на еден од најуспешните претприемачи на сите времиња“. Филмот е во режија на Ари Астер (35), а заедно со Феникс ќе се појават и бродвејските sвезди, Нејтан Лејн и Пети ЛуПон.

Hoakin Finiks, Hoakin Feniks

На актерот не му е непозната промената на изгледот за улоги, Хоакин изгуби неверојатни 22 килограми за улогата на Џокер, поради што на крајот стана опседнат со слабеење.

Hoakin Finiks, Hoakin Feniks
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi