ОНА КОГА МАЈКА ТИ Е ЏЕЈ ЛО, А ТИ ИЗГЛЕДАШ „ВАКА“: Ќерката на поп иконата трпи неверојатни навреди заради нејзиниот изглед!

19 јули, 2021
254319_dzeniferlopez_ls

Џенифер Лопез е личност која ја следат папараци и привлекува внимание и кога е на улица и кога е на црвениот тепих. Дел од тоа внимание се прелеа на нејзините деца, близнаците Ема и Макс, кои се постојано со неа, но кои, за жал, веќе го почувствуваа сето најлошо што го носи светската слава.

Џеј Ло е жена која блеска во секое време, и во сите области од нејзиниот живот. Оттука произлегуваат веројатно големите очекувања на јавноста за нејзината 13-годишна ќерка Ема. Од некоја причина, таа беше мета на бројни критики и тролови на интернет кои негативно коментираат за начинот на облекување на тинејџерката, како и наводно „не грижејќи се премногу“ за нејзиниот физички изглед.

Djej Lo sa ćerkom Eme

Ема, која неодамна ја обои косата во небесно сина боја, претежно носи широки панталони, некои автентични џемпери или преголеми маици, а тоа им беше трн во око на многумина, па си дадоа право да коментираат „како изгледа едно дете”.

Mama i ćerka usklikane su u šopingu

„Сиромашна, изгледа како татко и“, „На кого е ваква?“, „Кога мајка ти е Џеј Ло, а ти изгледаш вака“, се само некои остри коментари на социјалните мрежи. Има и такви кои ја обвинуваат Џенифер Лопез за тоа како се облекува нејзината ќерка, тврдејќи дека пејачката е секогаш премногу сексуализирана и дека на некој начин Ема го компензира тоа носејќи широки и незабележителни работи.

Eme sa Benom Aflekom i njegovom porodicom

Серијата мизогинистички коментари продолжуваат на неодредено време и се само предупредување дека луѓето што управуваат со социјални мрежи треба да преземат одредена одговорност за она што се појавува на Интернет и дека е потребно да се најде начин што е можно побрзо да се филтрираат и забранат ваквите коментари. Тоа е дете. Таа има само 13 години. Може да се облекува како што сака, без комплетно да ја пренесат потполни странци.

Некои од овие одвратни забелешки ќе стигнат до неа и сигурно нема да ѝ биде сеедно, иако нејзината мајка е Џенифер Лопез.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi