Повеќе го сака НОЖОТ отколку ПРИРОДНАТА убавина: Како изгледала Донатела Версаче пред бројните операции?

31 август, 2021
Screenshot_11

Сестрата на славниот творец Џани Вераче – Донатела Версаче, привлекува големо внимание откако се појави на јавната сцена – и поради работата што ја работи, бројните пороци и скандали и поради изгледот.

За да ја задржи својата младост што е можно подолго, таа легна под нож безброј пати, па повеќе не личи на девојката што беше порано. А, колку била различна, природна и убава, доказ се и фотографиите од периодот пред да стане „зависна“ од естетски корекции.

Според мислењето на многумина, секако дека најлошата интервенција што таа ја направила е корекција на усните, за која веруваат дека ѝ го сменила личниот опис.

Сите ќе се согласите дека Донатела не бира средства во обид да го задржи својот младешки изглед, но очигледно не успева во тоа, па многумина мислат дека е дури и „грда“ стара и дека се „осакатила“ со прекумерни корекции, наместо на уживање во природен процес.

Изгледот на дизајнерката, која има 65 години, сигурно никој не остава рамнодушен повеќе, па импозантните креации на оваа голема уметница паѓаат во сенка кога таа ќе се појави. Повеќето се согласуваат дека ја преминала границата на добар вкус и дека сега изгледа како карикатура.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi