ОТКРИЕНИ ДЕТАЛИТЕ ОД БРАКОТ НА МАКРОНОВИ: Можеби звучи лигаво, но ова е ВИСТИНАТА за нивниот однос!

13 септември, 2021
macron

„Додека сме заедно“ е насловот на најновата биографија на 43-годишниот француски претседател Емануел Макрон, која ја опишува неговата врска со неговата 25 години постарата сопруга Брижит Макрон.

Францускиот новинар Гаел Чакалоф е автор на биографија што ги следеше Макрон во изминатата година и половина и врз основа на тоа напиша биографија која се уште не е официјално овластена од францускиот претседател и неговата сопруга.

emmanuel macron brigitte macron

Она што е интересно е што Чакалоф ги опиша како двојка која апсолутно мора да прави сé заедно и кои не прават ништо што другиот не го знае.

Секој час и половина, Емануел Макрон ја повикува својата сопруга, која е исклучиво посветена на неговиот успех, пишува Daily Mail.

Иако пред претседателските избори имаше обвинувања дека Макрон е хомосексуалец и дека тоа го прикрива само со Брижит, авторот на биографијата сега го негира тоа.

„Тие се исклучително блиски“, рече изворот.

„Имаат заеднички распоред, знаат што прави другиот во секое време. Претседателот си легнува во кревет по разговор со жена која е вљубена во него. Таа понекогаш дремнува и воопшто не слуша што зборува, но најчесто го чека “, пишува Чакалоф во книгата.

brigitte macron

Понатаму, тој наведува дека тие се многу вљубени еден во друг. „Тие секогаш се допираат и се бакнуваат во образот“, пишува авторот на книгата.

Познато е дека Макрон е исклучително близок со својата мајка, но мајчинската улога на Брижит се провлекува низ книгата. Како и да е, авторот на биографијата тврди дека тие двајца се многу пријателски едни кон други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi