Откриени сите детали поврзани со големото интервју што Меган Маркл и принцот Хари планираат да и го дадат на Опра!

17 февруари, 2021
меги

Големото, ексклузивно интервју што војвотката и принцот од Сасекс ќе и го дадат на познатата Опра Винфри ќе се емитува на 7 март на Си-Би-Ес и ќе трае цели 90 минути. Се претпоставува дека сè ќе биде снимено оваа недела, но сè уште не е познато дали ќе се емитува во Велика Британија.

Меган Маркл и принцот Хари донесоа уште една фатална одлука да не и кажат однапред на кралицата што планираат, а нивната намера е да кажат скоро сè за време на 90-минутниот разговор со Опра Винфри.

Meghan Markle i princ Harry

Според некои медиуми, војводата и принцот од Сасекс нема да навлегуваат во детали за причините што доведоа до историскиот Мегзит, или за нивното заминување од кралското семејство, објавено во јануари 2020 година.

Извори блиски до нив тврдат дека сè уште имаат добар однос со кралицата, како да немаат обврска да известуваат некого однапред за своите намери, пред јавноста, но и кралското семејство, да научат за сè од вообичаеното соопштение за печатот.

Meghan Markle i princ Harry

Како што откри најдобрата пријателка на Опра Винфри, Гејл Кинг, на славната водителка и е дадена целосна слобода околу изборот на темите за кои ќе зборува. ‘Ова е голема работа и знам дека Опра работи на прашања цел викенд. Ми рекоа дека нема табу тема. Може да праша што сака ‘.

Meghan Markle i princ Harry

Во првиот дел од интервјуто, Опра треба да ги „помине темите“ со Меган откако стана член на кралското семејство, брак, мајчинство, филантропија, но и како работи под таков силен притисок на јавноста. Хари ќе им се придружи во подоцнежниот дел, а приказната ќе продолжи со нивниот потег во Америка, иднината и соништата.

Одлуката да се согласат на такво нешто, особено затоа што тие знаат дека тоа ќе го налути, но веројатно го засрами кралското семејство, беше многу ризично, и многу веројатно ќе го продлабочи веќе длабокиот јаз меѓу Хари и неговиот брат принцот Вилијам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi