ОТКРИЕНО Е СО КОЈА УБАВИЦА КАНЈЕ НАВОДНО ЈА ИЗНЕВЕРУВАЛ КИМ: Отишла со него на турнеја!

21 септември, 2021
Kim-Kardashian-i-Kanye-West

Раперот Канје Вест (44) им рече на членовите на својот тим за време на турнејата „Свети Пабло“ во 2016 година дека бил со славната пејачка и актерка.

Како што рекол извор за „Сан“, тоа била Кристина Милијан (39), а Канје не лажел во деталите за неговата афера со неа и со другите жени. Сепак, музичарот не прецизираше кога точно имал романса со актерката, па не е јасно дали тоа се случило за време на неговиот брак со Ким Кардашијан (40) или порано.

 Christina Milian - Instagram

„Зборуваше за изневерување на Ким и лудување, а потоа одеднаш изјави дека е со Кристина Милијан. Канје се пофали и рече дека сексот со неа е добар, иако многу краток по излегувањето во клубот. Тој не навлезе во детали кога и каде се случи, но го спомена Ник Канон и нивниот братски код, како да не сака тој да дознае “, рекол изворот.

Имено, Ник беше со Кристина од 2003 до 2005 година, а зад него се бракот со Мараја Кери и врската со Ким Кардашијан. Затоа, може да се заклучи дека Канје ја сакал Милијан пред Ким.

Интересно, пејачката му се придружи на Вест на неговата турнеја во 2004 година, а тој исто така работеше со неа на нејзината песна „Дијаманти“ од 2009 година.

„Неговиот тим се смееше на сето тоа и не знаеше што да каже. Не знам како би се чувствувала Кристина кога би знаела се што зборува за нивната врска, но ако ништо друго, барем тој ја фалеше. Никој не е сигурен дали Ким знае дека двајцата се вмешале, но очигледно е дека биле блиски со години и дека соработувале “, рекол изворот.

Инаку, Милијан е во брак со францускиот музичар Мет Покор (35) од 2020 година и тие имаат синови, едногодишниот Исаија и четиримесечната Кена, додека со бившиот сопруг, раперот The-Dream (44) има ќерка Виолет (11).

Актерката често го покажува своето семејство на Инстаграм и не крие колку е среќна, а дел од фотографиите можете да погледнете во нашата галерија.

 Christina Milian - Instagram
 Christina Milian - Instagram

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris