Ова е мажoт заради кој една од најубавите жени ги остави сопругот и 3 ДЕЦА!

12 март, 2021
megan

Врска која го потресе Холивуд!


Актерката Меган Фокс (34) веќе неколку месеци ужива во романса со музичарот Ган Кели (30).

Машин Ган се најде во центарот на вниманието откако тој започна врска со атрактивна актерка која се разведе од нејзиниот сопруг, актерот Брајан Остин Грин, поради него.

Меган и Машин се запознаа пред една година за време на снимањето на филмот „Midnight in the Switchgrass“ и влегоа во врска што го потресе Холивуд. Сето тоа кулминираше во ноември минатата година кога Меган официјално поднесе барање за развод од Брајан (47) со кого има три деца со цел да ја продолжи врската со Машин Ган.

Неодамна се шушкаше дека Меган и Кели се вериле затоа што Меган била видена со дијамантски прстен на раката. Тие ги демантираа тие гласини, изјавувајќи дека сè уште не се подготвени за брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris