Ова е најголемиот луксуз на Парис Хилтон: Искеширала 65.000 долари, „вришти“ од Сваровски, а не се вклопува со ниедна модна комбинација!

15 август, 2021
parris-hilton-830x0

Богатата наследничка Парис Хилтон во една прилика го прошета нејзиниот „најголем луксуз“, а тоа е розовата торба Хермес Биркин покриена со кристали дизајнирана по нејзино барање, поради што таа тогаш беше цел на критики.

  • Мојот најголем луксуз е чантата по мерка од Биркин. Го сакам Хермес и ја сакам оваа торба. Да бев торба, ова ќе бев јас – рекла тогаш богатата наследничка.

Торбата е покриена со повеќе од 60.000 кристали Сваровски, и иако рече дека не се сеќава колку ја чинеше тоа задоволство, вредноста на чантата беше проценета на 65.000 долари, кога ја купи во 2018 година, пишува Пејсикс.

Париз остана без оваа чанта кога група тинејџери, познати како „Bling Ring“, ограбија и однесоа 20 скапоцени торби од Биркин од пејачката во 2008 година.

„Откако „Bling Ring“ влезе во мојата куќа и ми ја украде колекцијата Биркин, ја барав оваа ретка Биркин“, рече тогаш, додавајќи дека пронашла соодветна замена.

Да потсетиме, Парис наводно е бремена и го очекува своето прво дете со нејзиниот вереник, Картер Реум (40), кој на почетокот на оваа година откри дека неговата свршеница била на ин витро оплодување.

Како што рече во едно интервју, таа се одлучила за ин витро оплодување со цел да се осигура дека ќе добие близнаци – девојче и момче. Таа досега не се огласи по овој повод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi