ОВА Е НАЈСТАРАТА ЌЕРКА НА ТОМ КРУЗ И НИКОЛ КИДМАН: Се зборуваше дека актерката не разговара со ПОСВОЕНИТЕ ДЕЦА, а еве ја вистината!

10 октомври, 2021
2667483_profimedia0620855847_ls

Најстарата ќерка на поранешниот пар Никол Кидман и Том Круз, Бела Кидман Круз, со години се крие од медиумите и јавноста, но неодамна ги изненади сите кога објави селфи фотографија на Инстаграм.

Nikol Kidman, Tom Kruz

Бела Кидман Круз е уметница и дизајнерка која со години ја продава својата работа преку Интернет.

Во 2015 година, посвоената ќерка на Никол и Том тајно се заколнаа на вечна љубов кон нејзиниот долгогодишен партнер, а на венчавката не присуствуваа ниту нејзините родители, ниту нејзиниот брат Конор.

Иако со години се пишува дека поради Скиентолошката црква и верските убедувања на нејзиниот поранешен сопруг, Кидман не е во контакт со посвоените деца од бракот со Круз, таа пред неколку години истакна дека Конор и Бела прераснале во добри и вредни луѓе.

Да се потсетиме, актерската двојка се разведе во 2001 година. Кидман повторно се омажи за музичарот Кит Урбан во 2006 година со кого доби две ќерки, додека Круз беше во брак со Кејти Холмс со која ја доби ќерката Сури. По разводот со Холмс во 2012 година, актерот не ја гледаше својата ќерка поради верски убедувања.

Tom Kruz
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris