ОВА Е НОВОТО МОМЧЕ НА БРИТНИ СПИРС: Жени, ќе останете без здив!

30 мај, 2021
186509_profimedia0298150016_ls

По бројните скандали и тешкиот период во животот, пејачката Бритни Спирс повторно е среќна – и заљубена!

Нејзиното срце го освои 12 години помладиот тренер за фитнес и модел Сем Ашгари, за кого полуде женската популација!

Сите коментираат како Сем изгледаше како Аполо и дека не е ни чудо што Бритни повторно започна да оди во теретана!

Бритни и Сем вежбаат заедно, а пејачката повторно внимава на својата диета.

Вљубениот пар моментално летува на островот Мауи на Хаваи.