„ОВА Е ОДВРАТНО!“ Мадона и нејзината ќерка позираа на црвениот тепих, а од еден детал на многумина им се СЛОШИ!

17 април, 2021
madona

Скандал со дивата и нејзините ќерки го тресе Холивуд.

Она што ќе одлучите да го направите со влакната на вашето тело е целосно ваш избор. Само прашајте ја Лурдс Леон. 24-годишничката долго време ги покажува влакната на пазувите на црвените теписи како да е неважна работа и навистина е освежувачки да се види такво невнимание околу стандардите за убавина на 24-годишничката.

Мадона на својот Instagram профил сподели фотографија на која позира со својата ќерка, која ги покажа црните неизбричени пазуви фотографирајќи се во целосна светлина.

Но, ако влакната на телото се неважни работи и сите ги имаат, зошто оваа фотографија крена толку многу прашина?

Бидејќи е многу забележливо кога некоја славна личност, особено млада жена, одлучи да каже „Не“ на патријархалните стандарди за убавина, кои велат дека жените секогаш треба да бидат совршено издепилирани. Иако никој не мора да ги слуша стандардите за убавина што се наметнуваат денес, мора да признаеме дека тие сепак влијаат на многумина од нас секојдневно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi