„Ова пред е хорор“: Катарина Ивановска покажа дека не секогаш изгледа совршено (фото)

25 мај, 2021
katarina
„Ова пред е хорор“: Катарина Ивановска покажа дека не секогаш изгледа совршено (фото)

Таа важи за една од најубавите Македонки која преку својата манекенска кариера постигнала интернационални успеси.

Нејзината става и убавина беше забележана од челниците на светски реномирани познати брендови на чии модни писти Катарина чекореше.

Нашето убаво македонско девојче и откако по вторпат стана мајка ја задржа својата фигура и продолжи да се занимава со професијата која одамна е нејзина примарна професионална определба.

Во живо или на фотографија, таа секогаш изгледа беспрекорно, но бидејќи нели никој не е совршен, Катарина тоа го покажа искрено и за себе.

Ивановска преку една фотографија на Инстаргам „стори“ откри дека имала проблеми со кожата на лицето, односно лузните од акни од кои најпосле се ослободила.

-Дојде и тој ден. Ова пред е хорор, пица перерони, пишува Катарина јавно заблагодарувајќи се за производите кои и помогнале да се реши од проблемот.

Реална и искрена дека никој не е совршен, па ниту таа. Сепак, вака или онака, Катарина Ивановска има убавина која еднаш се гледа и не се заборава!

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi