Панчо ДНК: Јахтата ја продадов, следно за продавање е викендицата во Монако (ФОТО)

8 април, 2021
јахта

Владимир Блажев – Панчо, се огласи на својот ФБ-профил со саркастична објава по обвинувањата кои стигнаа на сметка на пеачите дека поседувале луксузни јахти и викендички и дека не треба да бараат помош од државата во ситуацијата која ја создаде Ковид пандемијата.

Дечки кога веќе не откривте дека ние артистите имаме многу пари и дека не треба да се жалиме ( јас лично не сум се жалел никад па нема ни сега ) туку да го распродаваме нашиот “ЛЕСНО” стекнат имот, се решив да објавам фотка со сега веќе мојата бивша јахта која сега е во сопственост на брачниот пар Јасмин и Emi
Притоа ни испратија фотка и поддржаа нас како DNK со купен комплет ( цеде и двд ).
Им посакувам убави моменти и многу луди журки на истата. 😊
ПС- Ако не почнеме за 3 месеци, за жал следна за продажба ќе биде мојата викендица во Монако.

Преземено од signal.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi