Парис Хилтон се вери на нејзиниот 40-ти роденден: Реков „да“ засекогаш (ФОТО)

18 февруари, 2021
папапа

Денес, на нејзиниот 40-ти роденден, Парис Хилтон се сврши со нејзиниот партнер Картер Реум, кој по една година врска реши да ја запроси на нејзиниот роденден! Како што се очекуваше, таасе согласи, а следуваше двојна прослава!

Оваа прекрасна вест Парис ја сподели и на социјалната мрежа Инстаграм и ги израдува сите следбеници. Хилтон носеше бел фустан за таа пригода, а потоа нејзиниот партнер клекна во бел костум и ја запроси со скап смарагден прстен дизајниран од Џан Дус, правнук на Луј Картие.

Таа лично ја сподели добрата вест со обожавателите ширум светот во Париз, преку нејзиниот профил на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum