Парот кој дели ќерка повторно е заедно, но се отворени за интима со други

22 мај, 2021
image_2021-05-22_114153

Откако милијардерот Кајли Џенер и раперот Тајга раскинаа пред две години, според американскиот таблоид ТМЗ, парот кој ја дели нивната тригодишна ќерка Сторми е повторно заедно, но овој пат станува збор за отворена врска. Двојката раскина во добри односи, тие останаа добри пријатели поради родителските обврски кон нивната ќерка, но некое време се шпекулираше дека искрата е сè уште активна, само се намалила. Сега, судејќи според сѐ, тоа е потврдено.

Фотографиите што неодамна беа објавени исто така ја поддржуваат оваа приказна и изјавите на изворот. Како вистински родители, тие уживаа во неодамнешното семејно летување во Дизниленд, а на почетокот на овој месец се упатија и на заедничко излетување, од Мајами до Лос Анџелес, каде раперот го прослави својот роденден. Како што забележаа многу обожаватели, тие беа многу блиски, а американскиот магазин „People“ истакнува дека сè уште не се ‘целосно заедно’. И покрај ова, се чини дека тие се сè поблизу до помирувањето.

Kylie Jenner

„Кајли и Тревис се уште се многу заљубени. Секојпат кога се заедно, искри летаат и љубовта не може да се сокрие. Тие секогаш изгледаат толку среќно, а насмевката никогаш не ги напушта нивните лица кога се заедно. Тие се уште се многу добри во родителството и имаат одлична рутина. „Добро се вака, тие се сакаат и уживаат да се дружат со Сторми. Во моментов, нивната врска не е приоритет “, беше речено неодамна.

kylie tyga

Да потсетиме, Тревис и Кајли раскинаа во 2019 година, наведувајќи ја потребата за „простор“ како причина. Веста за помирувањето ја прифатија и нивните обожаватели, кои веќе неколку недели шпекулираат дека ова е вистина. По раскинувањето со Тревис и неговото наводно неверство, Кајли се спојуваше со уште неколку славни личности и се претпостави дека има нешто таму, но сега е скоро официјално – ништо од тоа не беше точно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi