ПЕЈАЧКАТА КРАЈ СЕБЕ ШЕТА 12 ГОДИНИ ПОМЛАД ФРАЕР: Кога ќе видите како изгледа момчето на Бритни Спирс, ќе останете без здив! (ФОТО)

12 јули, 2021
324676_profimedia0618008800_ff

Холивудската sвезда Бритни Спирс покрај себе шета младо и згодно момче

Бритни неодамна беше фотографирана на одмор со своето момче Сем Асгари. Двајцата уживаа на Хаваите, потоа на островот Мауи.

Папараците ги сликаа како шетаат на островот, уживајќи во базенот и терасата. Сепак, на сите им го привлече вниманието згодното момче на Бритни, Сем Асгари, кој е извајан како Аполон.

Неговото тело, односно неговиот компетентен изглед, никогаш нема да остави никого рамнодушен, а бидејќи се чини дека е прилично посветен на тренинзите, Бритни започна да тренира со него и ја регулира нејзината исхрана.

Бритни е во центарот на вниманието во последно време поради нејзиниот татко кој се мешаше во нејзината кариера и ја злоупотребувал. По тој повод беа започнати многу движења низ целиот Свет за поддршка на Бритни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi