ПЕРВЕРЗЕН СПОТ ОД 11 МИЛИОНИ ПОГЛЕДИ: Раперката и голи гради во акција, а сите коментираат САМО една работа! (ФОТО+ВИДЕО)

6 февруари, 2021
Screenshot_7

Карди Би повторно направи скандал!

Раперката Карди Би објави нов спот за песната „Up“.

Девојка која ја шокираше сцената пред неколку години со опасни рими и видеа кои се на работ на филмови за возрасни, „случајно“ објави голи фотографии, повторно „напаѓа“!

Карди Би објави видео кое има повеќе од 11 милиони прегледи за само еден ден поради жешката акција со танчерките, но сите коментираат за сосема друга работа – дали песната е плагијат.

Двајца рапери, Мир Песос и Мир Фонтана, ја прозваа Карди дека украла дел од нивниот рефрен, но таа потоа објави на социјалните мрежи и објави видео од нејзината иста рап песна, направена пред неколку месеци, за да докаже дека нејзината песна е „оригинал“.  Двајцата, инаку, ја објавија својата песна во септември минатата година, а Карди го објави својот тизер во август, неколку недели пред тоа.

Во коментарите за песната, чие име е идентично со цртаниот филм на компанијата „Дизни“, можете да најдете коментари од типот – „замислете деца кои сакаата да гледаар цртан филм, но кликнаа на ова“!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi