ПЛАЧЕВ 2 ЧАСА: Се огласи Бритни Спирс, а еве кому пејачката му испрати ЕМОТИВНА порака по ГОЛЕМАТА ПОБЕДА! (ВИДЕО)

6 октомври, 2021
2672085_britni-spirs_ls

Бритни Спирс им се обрати на фановите за прв пат откако беше потврдено дека повеќе не е под старателство на нејзиниот татко.

Бритни објави кратко видео на Твитер и додаде дека „нема зборови“.

“Ова се случи поради вас, моите обожаватели и вашата упорност да ме ослободите од старателството на татко ми. Синоќа плачев два часа затоа што вие сте најдобрите обожаватели на светот”, напиша накратко поп -пејачката.

Да потсетиме, Џејми Спирс имаше старателство над Бритни 13 години, што значеше контрола на голем број финансиски и приватни работи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris