ПО „ГОЛЕМИ МАЛИ ЛАГИ“, НОВА СЕРИЈА НА ‘ДЕВЕТ СОВРШЕНИ СТРАНЦИ’ СПОРЕД КНИГАТА ОД ИСТИОТ АВТОР СО НИКОЛ Кидман

27 април, 2021
nova serija nikol kidman

Серијата „Големите мали лаги“ некогаш заработи мала орда гледачи кои очекуваа непредвидливи заплети и врвни актерски настапи на нивните прсти. Откако заврши, нè пречека генијална вест дека се снима нова серија базирана на книга од истата авторка, Лијан Мориарти.

Nine Perfect Strangers е уште еден нејзин напнат роман и наскоро уште една стриминг приказна во која глуми Никол Кидман! Неа и се придружуваат и други популарни starsвезди како Лук Еванс, Мелиса Мекарти, Мајкл Шенон, Регина Хол, Боби Канавале и Мани Jaкинто (кого го гледавме во серијата „Доброто место“).

Само што пристигна закачката на новата серија, која изгледа ветувачки!

Заплетот на серијата е сместен во сомнително одморалиште за бездомници, управувано од режисерката Маша (Кидман). Во него пристигнуваат девет луѓе, секој со своја животна приказна и желба да се опушти и да започне одново. Маша им ветува дека нивните животи ќе бидат целосно свртени наопаку, но тие не се ни свесни за сите начини

Сеуште нема детали за датумот на објавување на серијата, но се надеваме дека ќе ја гледаме подоцна оваа година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris