По кратка пауза, Џенифер Лопез и Алекс Родригез решија да и дадат втора шанса на својата љубов

18 март, 2021
alek

Иако минатата недела насловите на сите светски медиуми напишаа дека латино дивата и бејзбол sвездата ја раскинале свршувачката, се чини дека Џенифер Лопез и Алекс Родригез сепак ќе решат да се обидат повторно.
Џенифер Лопез и Алекс Родригез даваат се од себе да ги решат сите проблеми и да се обидат повторно. Тие ова го решија по долг разговор, но и еден викенд поминат заедно во Доминиканската Република.

Тие поминаа прекрасни неколку дена во Доминиканската Република и продолжуваат да работат на врската и решавање на проблеми. Но, тие се заедно “, изјави извор.

‘Иако Џенифер беше зафатена со снимање, таа успеа да помине извесно време и со Алекс. Ова им беше прилично корисно и на крајот на краиштата тие изгледаат многу посреќни. Одлучија овој пат да одат бавно, имаат уште многу да решат пред сè повторно да стане идила. Џенифер се бори затоа што сега и е тешко да му верува повторно. Тие се далеку од планирање венчавка, но сепак се верени ’.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris