ПО ПОЛИЦИСКАТА ИСТРАГА: Глумицата конечно го пронајде својот мир

25 јули, 2021
natalie

Актерката Натали Портман помина забавен ден со сопругот Бенџамин Милепиеди, ќерката Амалија и синот Алеф. Веселото семејство се забавуваше во парк во Сиднеј каде што моментално престојуваат за да учествуваат во снимањето на најновото продолжение на „Thor“.

Актерката заврши во медиумите пред околу десетина дена бидејќи беше покрената полициска истрага за да се утврди дали ги почитува сите епидемиолошки мерки. Имено, таа заедно со нејзиниот колега Саша Барон Коен изнајми брод за да плови околу Сиднеј, за што заработи пријава. Но, по неколку дена, колку што траеше службената истрага, полицијата објави дека не ги прекршиле епидемиолошките мерки и дека нема да биде поднесена кривична пријава против неа.

Да потсетиме, оваа актерка дефинитивно не е типичен славен родител. Иако практично порасна под рефлектори, таа сака да зачува што е можно поголема приватност за своите деца. Ретки се моментите кога таа се појавува со нив во јавност, а оние на црвениот тепих се скоро непостоечки.

natalie portman

Инаку, актерката во едно интервју за порталот за славни личности Kveller еднаш рече дека мајчинството не е воопшто она што го очекуваше, признавајќи дека е полно со предизвици, но и со награди. „Да се ​​биде родител не е лесно, но огромна радост доаѓа од тоа искуство. Верувам дека лекцијата што секој родител мора да ја прифати е фактот дека ризикувате со родителството, но наградата за тој ризик е неспоредлива и неизмерна среќа “, рече таа по повод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi