ПО СКАНДАЛОТ! Адвокатот на таткото на Бритни Спирс се огласи и шокираше со нови детали поврзани со односот меѓу него и познатата пејачка!

28 февруари, 2021
britni spirs_1000x0

По документарецот што дополнително го „загреа“ движењето „Free Britney“, адвокатот на Џејми изјави дека господинот Спирс „не направил ништо друго освен што лудо ја сакал својата ќерка, која ја држеше во живот поради проблемите што ги имаше“.

Фановите на Бритни Спирс никогаш не реагирале поостро отколку откако го гледале документарецот за неславното старателство, под кое поп принцезата живее повеќе од една деценија. Нејзиниот татко Џејми уште моментот на прикажувањето е под уште поголем увид во јавноста отколку што беше порано, а сега се гледа како „негативец кого неговата ќерка мора да го известува за секој нејзин потег, додека тој исто така има контрола над нејзините финансии“. Сепак, адвокатот Вивијан Торин за „ABC News“ истакна дека „се што е претставено преку „Free Britney“е целосна лага“, за што се залага самиот Џејми, и дека тој е тој што ѝ го спаси животот на неговата ќерка, која имаше психички проблеми .

– Разбирам дека секоја приказна мора да има „негативец“, но луѓето во овој случај навистина грешат. Џејми ѝ го спаси животот на својата ќерка во вистинско време. Сите ја повредија, а тој ја спаси затоа што лудо ја сака. Сè што поседува таа исто така… Се управуваше на многу лош начин. Тој ѝ ја спаси главата – вели адвокатот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi