„Подобро јас да ви кажам дека сум умрел, отколку да слушнете од други“ – вели Игор Џамбазов откако го умреа сто пати

11 март, 2021
igor podobro jas da vi kazam

Актерот и шоумен Игор Џамбазов повторно стана главна тема на „Инстаграм“. Тој се осврна на лажнaта вест од пред една година, откако некои од медиумите предвреме го умреа, па напиша дека е подобро тој да им каже дека ќе умре пак, отколку да слушнат од други.

„Народе, за некое време ќе објавеле дека сум умрел. Пак. Па си викам, подобро јас да ви кажам дека сум умрел, одошто сами да разберете. Дека сум умрел. Пак“, напиша Џамбазов.

Потоа актерот објави уште една фотографија со Илина, која му кажала дека ништо немал објавено откако умрел. За потсетување, Игор и Илина се заедно веќе речиси една година и двајцата голем дел од времето го минуваат во Дојран, каде и се запознаа.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris