ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА ТАЈНАТА КАРДАШИЈАНКА: Била закана, а потоа „мама менаџерката“ ја средила

19 септември, 2021
Kardashian

Семејството Кардашијан / Џенер ја изгради својата слава со откривање на своите валкани алишта во јавноста.

Во текот на годините на прикажување на реалното шоу Keeping Up With the Kardashians, кое ги одведе до sвездите и ги направи милијардери, нема ништо што не го откриле и прикажале.

Затоа, не е изненадувачки што со текот на времето се појавија многумина што сакаа да ја искористат нивната слава и пари, сепак, менаџерот на мајка Крис досега држеше се под контрола, осигурувајќи се дека никој не ја нарушува славата на нејзиното семејство.

Sestre Kardashian

Во последниве месеци се шират гласини за таен член на кланот Кардашијан, Натали Зетел, внуката на Крис Џенер, а фотографиите од неа со сестрите Кардашијан може да се најдат доколку ги прелистате старите објави на Инстаграм.

Сепак, заедничките фотографии со Натали не се објавени од 2016 година, а причината е повеќе од бизарна. Имено, Натали успешно се занимава со моделирање со години, а во 2016 година, Кендал влезе во светот на манекенството.

Познато е дека нејзиниот пробив не помина без контроверзии, и иако денес таа е една од најплатените манекенки, сепак многумина мислат дека тоа немаше да се случи ако не беше влијанието на нејзиното славно семејство, особено нејзината мајка и менаџерката Крис.

Бидејќи Натали имаше се поголема побарувачка во својата работа, а кариерата на младата Кендал не одеше по растечка траекторија како што замислуваше Крис, таа одлучи да се увери дека тоа ќе се промени. Наводно, таа започнала да шири лажни приказни за нејзината братучетка, поради што Натали добила се помалку работни места и се потрудила да ѝ ги затвори сите врати на модната индустрија.

Оттогаш, Натали не објавува фотографии со сестрите Кардашијан, а Крис се дистанцираше од каква било крвна врска со младата манекенка. Во меѓувреме, Натали се откажа од одење по пистата и стана инфлуенсерка, и иако наводно не е во добри односи со Крис, сепак е блиска со славните сестри.

Погледнете како изгледа Натали во галеријата подолу и одлучете сами дали навистина била „закана“ за кариерата на Кендал како што процени Крис Џенер.

 natalie zettel - Profimedia
 natalie zettel
 natalie zettel - Profimedia
 natalie zettel
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris