Популарниот пејач станува татко? Џастин Бибер го прослави својот роденден, а сопругата Хејли објави неколку фотографии за кои зуе целиот свет (ФОТО)

3 март, 2021
цаца

Популарниот пејач Џастин Бибер, денес го слави својот 27-ми роденден, а неговата сопруга, манекенката Хејли Бибер, му ги испрати најубавите честитки преку Инстаграм.

Покрај емотивната порака и зборот на љубовта, Хејли сподели неколку нивни заеднички фотографии кои го разнежнија Бибер.

Džastin Biber

Уште една година околу сонцето со тебе, втора година како што те сакам, растем со тебе и се смеам со тебе. Среќен 27-ми роденден, ти си мојот омилен човек и благодарна сум што сум покрај тебе – напиша Хејли.

Џастин покажа го воодушеви со овој статус, па во коментар напиша дека ја сака.

Džastin Biber
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris