Поранешниот сопруг на Моника Белучи со 30 години помлада жена на плажа: Сите му завидуваат за оваа убавица!

21 февруари, 2021
минин

Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата сопруга Тина Кунаки (23) неодамна беа фотографирани на плажата во Рио де Џинеро, а по тој повод и двајцата имаа различни активности.

Имено, Винсент веќе некое време живее во Рио, па дури има бразилско државјанство.

Од почетокот на пандемијата на вирусот корона, среќната двојка е во Бразил, па често се гледа како уживаат во топлото време, песочните плажи и кристално чистото море.

Овој пат, Винсент уживаше во електрична даска за сурфање, додека Тина ја чуваше нивната ќерка Амазонија на брегот.

Француската убавица беше видена како ужива на сонцето во зелено минијатурно бикини во кое го истакна своето совршено тело – големи гради, затегнат стомак, долги нозе и подигнат задник. На главата носеше портокалово капаче, а сите присутни ја гледаа нејзината волшебна фигура.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi