ПОРАСНАЛА НА ШПАГЕТИ СО ПУТЕР И ЕНЕРГЕТСКИ ПИЈАЛОЦИ: Еве како изгледа денес Хани Бу Бу и што вели за својата мајка!

30 август, 2021
da644f242a77f60aea53bfc3bd79bd19

Сигурно се сеќавате на девојчето Алана Томпсон, попозната како Хани Бу Бу, чија мајка беше упорна во својата мисија да ја направи кралица на детски избори за Мис, а еве како изгледа денес.

Иако поминаа многу години откако беа прикажани во јавноста, некои темни семејни тајни се уште излегуваат на површина. Така, беше откриено дека мама Џун успеа со своите рецепти да го доведе целото семејство, освен нејзиниот сопруг, во состојба на морбидна дебелина, а нејзината специјалност – тестенини натопени во куп путер, остана засекогаш поврзаност со начинот на живот на оваа семејство.

Hani Bu Bu

По разводот, мама Џун одлучи дека повеќе не сака јавноста да ја памети како дебела и одлучи за неверојатната трансформација што ја претрпе со помош на хирург. Имено, ја стопи маснотијата и целосно го промени начинот на живот, но не во здрава насока.

Во потрага по она што никогаш немала можност да го доживее во својот начин на живот, се препуштила на пороците. Меѓу другото, таа беше уапсена за поседување тешки опијати. Шоуто што ги прослави, „Враќањето на Хани Бу Бу“, престана да се емитува, а причината за оваа одлука е појавувањето на Марк МекДаниел, осуден за злоупотреба на деца, во улога на нов и стар партнер на мајката Џун. Да биде приказната пострашна, една од ќерките на познатата мајка на ТВ, Ана Кардвел рече дека овој човек ја малтретирал кога имала осум години.

Hani Bu Bu

Малата Алана, sвездата на серијата, денес е тинејџерка која живее под лупа на јавноста. Таа неодамна даде одлично интервју за „Teen Vogue“. Малата Хани Бубу, која порасна на шпагети со маргарин и „тајниот сок“ што мајката ѝ го давала да „живне“, кој беше, ни помалку ни повеќе, енергетски пијалок.

Алана е на прагот на својот 16 -ти роденден и има големи планови за во иднина. Таа нема намера да исчезне од медиумите, иако е свесна дека таков живот не е поволен за неа. Сепак, таа вели дека ќе го жртвува својот приватен живот заради удобен живот за своето идно дете.

Hani Bu Bu
  • Учам за медицинска сестра, што дефинитивно ќе го направам откако ќе се симнам од сцената. Меѓутоа, додека заработувам толку добро за својата слава, ќе го искористам за да обезбедам сигурност за себе и за моите идни деца – вели овој тинејџер.
  • Сакам да бидам најдобра што можам, но сакам и да заработам. Исто така, сакам да ги имам сите петки. Затоа се трудам најдобро што можам на секое поле. Старата Алана нема никаква врска со новата Алана – вели тинејџерката.

Нејзината мајка се занимава со проблемот со алкохолизмот и тие во моментов се во фаза да се обидат да ја обноват врската и да ја вратат на стариот начин. Како што вели, не се срами од своето потекло, од своето семејство, ниту од своето тело, иако многумина ја понижуваат поради сето тоа.

  • Не разбирам ништо од тоа. Јас дури и не разбирам како луѓето одлучуваат да навредат и малтретираат некого затоа што има неколку килограми месо повеќе на коските – вели таа, додавајќи дека смета дека поради се што помина низ животот, денес е подобра личност.
Hani Bu Bu
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi