После неколку чаши „повеќе“ не можешла да ѝ одолее на својата пријателка, но што ќе каже нејзиното 25 години помладо момче за тоа, него го крие од сите?

7 јуни, 2021
Screenshot_6

Крис Џенер фатена во опуштено издание по вечерата и некоја чаша повеќе со пријателите, некои од нив дури и сочно ги бакна при разделбата.

Ријалити sвездата и мајка на кланот Кардашијан-Џенер, Крис Џенер уживаше со пријателите на вечера во Нобу, а судејќи според папарацо-фотографиите што се појавија, друштвото се опуштило и со неколку чаши.

65-годишната Крис излезе од ресторанот со Феј Ресник, Кајл Ричардс и Морис Умански, а нивните луксузни автомобили ги чекаа надвор. Но, пред веселото друштво да се поздрави, фотографите успеаја да ја фатат Крис како се бакнува и гушка со Кајл, а пред тоа сите се држеа заедно за да одржат рамнотежа, додека таа цело време носеше очила за сонце иако веќе немаше сонце.

Ријалити sвездата ретко се појавува во јавноста во вакви изданија, па многумина се прашуваат што нејзините славни ќерки Ким, Клои, Кортни и Кајли ќе кажат за однесувањето на нивната мајка во јавноста, но и нејзиното момче Кори Гембл.

Крис е во врска со Кори(25) од 2014 година, но деталите за нивната врска се кријат од очите на јавноста, па тој дури не се појавува во нејзиното реално шоу „Keeping up with the Kardashians“.

Кори и неговата мистерија предизвикаа вистинска драма кај Кардашијан бидејќи тој не им ги претставил на членовите на неговото семејство по пет години. Дури и некои отворено му се спротивставија на ова прашање, вклучувајќи го и раперот Канје Вест, наскоро и официјален поранешен сопруг на Ким Кардашијан.

„Сакам сите да разберат дека не е во ред да се доведува во прашање односот на мене и Кори, вие ги повредуватете нашите чувства. Мислам дека не разбираат дека Кори навистина се грижи за мене како никој претходно“, заклучи Крис пред камерата од епизодите на реалното шоу кое му донесе светска слава на семејството.

Крис првпат се омажи на 22-годишна возраст кога застана пред олтарот со Роберт Кардашијан, а таа забремени на нивниот меден месец и набргу по венчавката ја роди Кортни. Тие заедно имаа четири деца и се разведоа кон крајот на осумдесеттите години од минатиот век. Кардашијан почина во 2003 година, а веќе во тоа време Крис беше заљубен во Брус Џенер, кој го смени полот пред неколку години и стана Кејтлин Џенер. Крис и Кејтлин имаат две ќерки заедно, а сите членови на семејството се меѓу најпопуларните жители на САД и чести гости на бројни таблоиди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi