После повеќе од две децении се снима продолжението на серијата Friends: Дејвид Швимер откри детали за повторното собирање на легендарната екипа!

5 април, 2021
14f326adceb64ee4b47b0a2a2dbd6752-1920

Дејвид Швимер јавно откри дека е на чекор до нетрпеливо очекуваната средба со „Пријателите“! Според странските медиуми, проектот веќе некое време е во плановите на HBO Max, а како што рече актерот во интервју за Интернет во „The Graham Norton Show“ на 2 април, снимањето ќе започне следната недела. Досега беше откажан поради епидемиолошката состојба, но не е напуштен, според Рос Гелер од познатиот ситком.

На прашањето дали ќе биде во ликот во специјалното шоу, тој рече:

-Ќе бидам јас. Јас ќе бидам Давид. Ниту една скрипта не е создадена, ние не сме во ликовите. Сите ќе бидеме сами, вистински, реални луѓе. Има еден дел што не би го открил, во кој сите ќе прочитаме нешто, но тоа е тоа.

Dejvid Švimer

Нортон тогаш се прашуваше дали Швимер гледал некои стари епизоди, како подготовка за оваа средба, бидејќи поминаа седумнаесет години од крајот на серијата.

  • И јас треба да се позанимавам со тоа. Немам изговор да не бидам, до тој степен што навистина не можам да се натерам да ги пуштам сите 236 епизоди. Но, всушност, ќе морам. Имам пет дена за тоа – рече актерот на таа тема.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi