После сите шпекулации: Викторија Бекам случајно откри сè во врска со бракот на нејзиниот син Бруклин! (ФОТО)

5 март, 2021
вики

Викторија Бекам му го честиташе 22-от роденден на својот син Бруклин, а истовремено стави крај на гласините дека тој изговорил судбоносно „да“ на неговата строга свршеница Никола. Имено, славната мајка го нарече добар син, брат и свршеник.

Пред 22 години, нашиот живот целосно се промени. Тој е убава душа, неверојатен син, брат и свршеник. Среќен роденден, Бруклин. Ве сакаме и горди сме на тоа каква личност сте станале – гласи емотивната порака на Викторија Бекам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris