ПОСТОЕЛ ОДНАПРЕД СМИСЛЕН ПЛАН: Исплива во јавноста што би било со интервјуто на Меган и Хари во случај на смртта на принцот Филип

22 март, 2021
dfwr_1000x0

Според Гејл Кинг, водителка и пријателка на Меган Маркл, интервјуто на Сасекс со Опра Винфри во случај на смрт на принцот Филип би било одложено и за него биле активни преговорите околу 7 март, кога првично требаше да биде објавено во јавноста. Јасно е дека тоа било снимено многу пред да биде хоспитализиран војводата од Единбург, но поради состојбата во која се наоѓал за време на престојот во болницата – имало резервен план.

„Само за да знаете, интервјуто е снимено пред принцот Филип да замине во болница – таа започна за време на шоуто SiriusXM „Gayle King in the House“ четири дена по интервјуто: „Ако нешто, не дај Боже, се случеше, тој разговор немаше да биде пуштен. Но, тоа беше готово, како и состанокот пред војводата да биде хоспитализиран.“

Инаку, за време на големото интервју, Меган зборуваше и за тоа како ја повикала кралицата за да праша како е Филип, пренесуваат странските медиуми.

„Утрово, се разбудив малку порано од Хари и видов порака од нашиот тим од Велика Британија, во која се вели дека војводата од Единбург е во болница. Веднаш го зедов телефонот и ја повикав кралицата за да видам за што станува збор и каква е состојбата.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris