Повторната средба на актерите од Friends конечно доби вистински трејлер, и ние вистински се расплакавме!

20 мај, 2021
Friends_4926700-FRIENDS._V392939166_SX1080_

Официјално е: Оваа повторна средба на Пријателите ќе нѐ уништи.

HBO Max штотуку објави целосен трејлер за специјалната епизода со вистински снимки од актерската екипа што се обединува на снимањето на шоуто, и некако е дури и поемотивно отколку што замислувавме. Тоа е како таа средба на актерите од Fresh Prince одново, што значи дека ќе плачеме доволно да наполниме неколку кофи.

Friends' Reunion Special on HBO Max Trailer [VIDEO]

Двоминутниот трејлер покажува како Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Метју Пери, Мет Лебланк и Дејвид Швимер не само што се дружат, сеќаваат и истражуваат рекреација на сетот, туку глумат и сцени. Едни од најзапаметените сцени. Тие ја повторуваат квиз играта! Тие прават читање на (најдобрата) епизода „The One Where Everybody Finds Out“ Тие се … дружат со Џејмс Корден!

Актерската екипа постојано се гушка и бакнува и плаче и тоа е навистина емотивно. Ако сте обожавател на Friends и веќе сте во каква било емотивна состојба (а кој не е, после изминатата година и половина?), сигурни сме дека ќе плачете.

Настрана од главната екипа и Корден, на специјалната епизода ќе учествуваат еден тон посебни гости, од кои повеќето беа на шоуто во текот на емитувањето. Тоа ги вклучува Меги Вилер (Џенис), Рис Витерспун (помалата сестра на Рејчел, Џил), Џејмс Мајкл Тајлер (Гунтер), Кристина Пиклс и Елиот Гулд (родители на Моника и Рос), Том Селек (Ричард), Томас Ленон (идентичен рачен близнак на Џои ), па дури и Лери Ханкин (г. Хеклс).

Во епизодата ќе учествуваат и Дејвид Бекам, Џастин Бибер, корејската група BTS, Синди Крафорд, Кара Делевињ, Лејди Гага, Кит Харингтон, Минди Калинг и Малала Јусафзаи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi