Повторно заедно: Џулија Робертс и Џорџ Клуни ќе глумат во романтична комедија!

27 февруари, 2021
заедно

Двајца холивудски „тешкаши“, но и блиски пријатели, Џорџ Клуни и Џулија Робертс, ќе ги здружат силите во новата романтична комедија на Универзал „Билет до рајот“ во режија на Ол Паркер, позната по филмот „Мама миа! Одиме повторно ‘.

Клуни и Робертс ќе играат разведен пар кој патува на Бали за да спречи нивната ќерка да ја повтори истата грешка што ја направија пред 25 години.

Иако пред неколку години изјави дека заврши со романтични комедии, Џулија сепак го прекрши зборот, а за тоа секако е одговорен актерскиот партнер. За нив тоа ќе биде петти заеднички проект по „Океан 11“, „Океан 12“, „Исповеди на опасен ум“ и трилерот „Чудовиште на пари“ во режија на Џоди Фостер во 2016 година, а снимањето започнува на крајот од година.

Двајцата не се познаваа пред да работат на „Ocean’s 11“, а овој заеднички проект беше и почеток на прекрасно пријателство, како што велат и двајцата. Џулија Робертс еднаш откри дека нивното пријателство е едно од ретките искрени во Холивуд. „Какво олеснување е тоа што не сме типични холивудски пријатели. Пред само еден час му реков „Фала му на Бога, двајцата навистина се сакаме, инаку ќе беше пекол“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi