Повторното собирање на „Пријатели“ го извади на површина бурниот љубовен живот на Мет Лебланк: Заведувал многу убавици, но наводно тајно ја љуби и Џенифер Анистон

29 мај, 2021
Screenshot_4

Актерот Мет Лебланк, кој во „Пријатели“ ненадминливо го олицетвори Џои за кого, и покрај неговите „глупави“ испади и фактот дека на сето тоа во животот приоѓаше на прилично стереотипен „мачо“ начин, жените полудеа, приватно имаше исто толку возбудлив љубовен живот .

Во култната серија, која им се враќа на обожавателите во новата сезона, жените паднаа „како покосени“ пред насмевката и шармот на Џои, а како што пишува The list, тоа е скоро исто и во неговиот реален живот.

Многу девојки со кои се поврзуваше името на Лебланк беа „наводно“ во врска со него, бидејќи тој никогаш не ја потврди врската, но немаше недостаток на припаднички на понежниот пол, со кои тој исто така беше во официјални врски.

Една од нив е актерката Кејт Хадсон (во тоа време имала само 17 години), потоа Мини Драјвер, плејбојот Тони Пул, одбојкарката Габриел Рис, порно sвездата Џена Џејмсон, но и многу други актерки и модели.

Ова беше проследено со наводни врски со Бренди Гланвил од „Вистинските домаќинки на Беверли Хилс “, па дури и со колешката Џенифер Анистон.

Таткото на Лебланк Пол зборуваше за неговата врска со Џенифер (додека таа беше во брак со Бред Пит!), тврдејќи дека неговиот син му се доверил во врска со тоа, но бидејќи двајцата не се во добри односи, прашањето е што од тоа е точно .

Претставниците на Лебланк и Анистон ги отфрлија инсинуациите.

„Џенифер никогаш немала романтична или сексуална врска со Мет Лебланк“, објасни публицистот на Анистон.

После безброј краткотрајни романси, пристигна веста дека Мет Лебланк е во сериозна врска со моделот и актерка Мелиса МекКајт.

Мелиса ги красеше страниците во „Elle“, „Cosmopolitan“ и „Vogue“, а потоа започна да глуми.

По само една година врска, Лебланк и МекКајт ја објавија свршувачката.

Венчавката беше во 2003 година на Хаваи, а следната година тие станаа родители на малата Марина.

Двојката беше уништена од фактот дека на бебето му беше дијагностицирано ретко нарушување на мозокот, но за среќа, по терапијата, таа целосно се опорави.

Во тоа време, врската на Мет и Мелиса започна да се распаѓа, а актерот одеднаш се исели од заедничкиот дом.

Раскинувањето наводно било спонзорирано од неговите измами. Тие се разведоа во 2006 година.

Набргу по раскинувањето со Мелиса Мекнајт, Мет Лебланк започна врска со Андреа Андерс, со која глумеше во серијата „Joeу“.

Иако Лебланк и Андерс изгледаа среќни за време на нивната осумгодишна врска, парот се разведе во 2015 година, откако, наводно, Лебланк ја изневериле Андерс на забава за Ноќта на вештерките во Остин, Тексас.

Мет Лебланк моментално е во врска со Аурора Мулиган, која е 17 години помлада од него.

Аурора е родена во округот Ферманаг, Северна Ирска. Пред да започне кариера на телевизија, студирала политика, политички науки и право на Универзитетот во Ливерпул.

Пред да се приклучи на BBC во 2015 година, Аурора работеше и на ITV и на Канал 5. Тие се сретнаа на снимањето на „ Top Gear “, во кој беше ангажирана Мулиган како продуцент, а ЛеБланк се приклучи како водител во 2016 година во 24 епизоди од серијата.

Врската сѐ уште трае: Лебланк неодамна во шоуто „ The Graham Norton Show “ потврди дека тој и Малиган живеат заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi