Познатата блогерка го покажа рамниот стомак само три месеци по породувањето

3 јули, 2021
profimedia-0613339794

Таа гордо позираше во бикини

Една од најбогатите и најпопуларните инфлуенсерки во светот, 34-годишната Италијанка Кјара Ферањи, го доби своето второ дете пред три месеци со нејзиниот сопруг, пејачот Федез. Таа роди девојче Виторија. Нивниот постар син, денес тригодишниот Леоне, најмногу се радуваше на помалата сестра.

Тие уживаат во своите заеднички моменти, па Кјара деновиве ја однесе малата Виторија на плажа. Ја заштити од сонцето со капа и ја држеше во рацете. Федез и Леоне им правеа друштво, а семејниот собир не помина незабележано. Папараците ги снимале додека Кјара и се смешка на нејзината ќеркичка. Многумина се воодушевија од витката линија на славната инфлуенсерка само три месеци по породувањето.

Кјара ја искористи можноста да направи неколку фотографии во виолетово бикини по милувањето со Виторија. Таа позираше гордо, покажувајќи го рамниот стомак. Претходно, таа сподели фотографии во костим за капење со своите 2,3 милиони следбеници на Инстаграм. Тие ја пофалија за нејзиниот изглед и и рекоа дека изгледа неверојатно.

Да се потсетиме, светот првпат слушна за Кјара Ферањи пред десетина години кога од забава започна блог каде објавуваше фотографии од родниот Милано и истовремено се обидуваше да набави билети за престижни модни настани. Успеа многу брзо, а бројот на следбеници на социјалните мрежи само растеше.

Во 2013 година се пресели во Лос Анџелес, а Форбс ја вклучи на списокот на највлијателните луѓе во модната индустрија на возраст под 30 години. Денес живее и работи во Милано и е сопственик на две компании и заштитно лице на многу брендови за мода и козметика. Таа се омажи за раперот Федеза во 2008 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi