ПОЗНАТАТА ГЛУМИЦА СТАНА МАЈКА ПО ТРЕТ ПАТ: Ќерката носи старо библиско име!

1 јули, 2021
238579_profimedia0398359437_ls

Атрактивната Израелка, познатата „Wonder Woman“, Гал Гадот, ја објави веста за својата бременост пред три месеци, кога објави дека нејзината женска империја ќе се зголеми за уште еден член. Славната 36-годишна девојка сега на социјалните мрежи му објави на светот дека го родила своето трето дете!

“Моето слатко семејство. Не можам да бидам повеќе благодарна и среќна (и уморна), сите сме толку возбудени да ја пречекаме Даниела во нашето семејство”, напиша таа, додавајќи:

„Испраќам на сите љубов и здравје.

Да потсетиме, Гал е омажена за израелски претприемач, а тие се запознаа во 2006 година преку заеднички пријател на забава во израелската пустина. Тоа беше забава за јога и здраво јадење, а актерката изјави дека веднаш се заљубила и знаела дека Џарон е „вистинскиот“.

Две години подоцна, во септември 2008 година, тие се венчаа во големиот конгресен центар во центарот на Тел Авив. Денес живее на релација Израел-САД.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi