Познати личности признаа на кои ЈАВНИ МЕСТИ имале се*с!

27 март, 2021
веве

Многу луѓе не сакаат да ги задоволуваат своите сексуални апетити само во четирите sида на спалната соба, сакаат да експериментираат на различни места.

Секако, не се ослободени ниту јавните личности, и сигурно ќе бидете изненадени колку од нив практикуваат секс на места каде што можат многу лесно да бидат фатени.

Ова се само некои од нив:

Некое време се шушкаше дека се случил секс меѓу Скарлет Џохансон и Бенисија дел Торо во лифтот на хотел во 2004 година. И, иако таа секогаш го негираше ова, актерот даваше нејасни одговори врз основа на кои може да се заклучи дека во нивниот случај „каде има чад, има и оган“.

Контроверзниот пејач Роби Вилијамс откри дека имал секс на бројни јавни места.

Кога зимав дрога, пробав сè – секс во авиони, возови, па дури и во барови – призна тој.

Кајли Миног и покојниот фронтмен на групата „INXS“, Мајкл Хаченс, не можеа да се воздржат во текот на едно лето. Како што откри еден пријател, Мајкл ја покри со ќебе и тие имаа секс во првиот ред.

Бред Пит и Синита беа пред неколку децении, а тие беа особено непослушни во приватната ложа „Ројал Алберт Хол“.

Ме фати и почнавме да се тркаламе на подот. Не можевме да застанеме. Некој се обиде да не фотографира, а портирот тропна и праша дали сме добро – откри Синита.

По напуштањето на Вимблдон во 1999 година, Борис Бекер ја остави својата бремена сопруга во хотел и имаше секс со рускиот модел Анхел Ермаков во плакарот за метли лоциран во лондонскиот ресторан „Нобу“. Девет месеци подоцна, тој дозна дека има ќерка со моделот.

Eraерард Батлер полуде на фестивалот Коачела во 2012 година, каде се сретна со обожавател кој му се допадна. Актерот отворено предложи секс, девојчето се согласи, а чинот се случи во преносен тоалет, попознат како „тои тои“.