ПРАШАЊЕ БРОЈ 1: КОЈ ЌЕ БИДЕ СЛЕДНИОТ ЏЕЈМС БОНД? Овие актери се на листата на можните, а меѓу нив има и две жени!

28 септември, 2021
Nasljednici-Daniela-Craiga

Вистинските љубители на филмот едвај го чекаат 30 септември, кога во кината ќе излезе последното снимено продолжение на култниот филм за Џејмс Бонд. Во 25 -то продолжение на серијата омилени агенти 007, овојпат со наслов „No Time to Die“, легендарниот Даниел Крег за последен пат ќе ја игра главната улога.

Заплетот на филмот е нагло откриен, но знаеме дека се случува пет години по настаните што се случија во „Spectre“. Бонд живее тивок, пензиониран живот во Јамајка кога го посетува Феликс Лајтер (Џефри Рајт) и го моли за помош во потрагата по исчезнатиот научник и моќна технологија.

Daniel Craig

Критичарите се согласуваат дека ова е еден од најочекуваните филмови во годината, и покрај тоа, тој е еден од најскапите продукции на сите времиња, со оглед на тоа што за снимање се потрошени неверојатни 250 милиони долари.

Ова ќе биде петто појавување за легендарниот Даниел Крег, а главното прашање сега е: ‘Кој ќе го замени?’.

Наводно, веќе има гласини за неколку потенцијални кандидати, а вие брзо ѕирнете во нашата галерија за да дознаете кои се тие.

(P.S. две жени се исто така на списокот)

 Henry Cavill - Instagram
 Regé-Jean Page - Instagram
 Suranne Jones
 Luke Evans - Instagram
 James Norton - Instagram
 Richard Madden
 Sam Heughan - Instagram
 Lashana Lynch - Instagram
 Henry Golding
 Tom Hardy - Profimedia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris