Празничната епизода на подкастот на принцот Хари, Меган и малиот Арчи полека се искачува на првите топ листи!

1 јануари, 2021
хари

Специјална, празнична епизода на подкастот „Archewell Audio“ на принцот Хари и Меган Маркл од најдобрите 17 се искачи на 7-то место на подкаст-листите на Spotify во Велика Британија.


Станува збор за специјална епизода на подкаст што е дел од големиот договор што Хари и Меган го потпишаа за Спотифај, а воедно беа домаќини на Џејмс Корден, Елтон Џон, Тајлер Пери … Сите споделија лични анегдоти и инспиративни приказни од сопствениот живот.

Како што беше напишано, Војводите од Сасекс кои решија да живеат надвор од Велика Британија, потпишаа посебен договор со Spotify вреден 30 милиони фунти, и нивниот прв подкаст „Archewell Audio“ во кој за прв пат можеше да го слушне нивниот син Арчи, наиде на огромен јавен интерес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris