ПРЕДИЗВИКУВАЧКИ ФУСТАН КОЈ НЕ ОСТАВИ НИКОГО РАМНОДУШЕН: Џесика Честејн во црна креација на Стела Мекартни!

13 октомври, 2021
260365_profimedia0637597868_ls

Во мини-серијата „Сцени од брачниот живот“, преработка на класичниот Ингмар Бергман од 1973 година, главните улоги ги толкуваат Оскар Исак у Џесика Частејн, а славното дуо се појави на гала премиерата на серијата викендов во Њујорк.

Џесика Честејн, добитничка на Златен глобус, заедно со Оскар Исак, посветено ја промовираше мини-серијата на HBO во последните месеци, а на премиерата во Њујорк ги украде сите погледи во фустан со заводливо деколте.

Džesika Čestejn

Познатата стилистка Елизабет Стјуарт се погрижи за нејзините бројни изданија за време на промо турнејата и ова издание на познатата црвенокоса актерка.

Таа го облече својот клиент во предизвикувачки модел на двобоен фустан кој пристигнува со потпис на познатата британска дизајнерка Стела Макартни.

Džesika Čestejn

Халтер јака во форма на сјаен ѓердан, споменатата креација првенствено се истакна со заводливи отвори во пределот на половината и грбот.

Џесика Честејн одлучи да го облече доволно импресивниот фустан без никаков накит, следејќи го модното правило „помалку е повеќе“.

Džesika Čestejn
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris