ПРИЧИНАТА Е БИЗАРНА: Том Круз повторно подиве

2 мај, 2021
profimedia-0607523033

Лутината е примарна човечка емоција и нејзината појава е сосема нормална, се додека може да се контролира. Сепак, често гневот прераснува во неконтролиран гнев, што може да создаде големи проблеми. Токму тоа му се случува во последно време на холивудскиот актер Том Круз, кој не беше во можност да се контролира во неколку наврати во последните месеци. Според странските медиуми, тој повторно дивеел на сетот и направи скандал. Имено, тој веќе некое време е во Јоркшир, Англија, каде го снима филмот „Mission Impossible 7“.

Овој пат, причината за неговиот излив на гнев е малку бизарна. Последното нешто во серијата што го разбесни Том беа гранките на дрвјата на сетот. Најмногу го изнервирал ветрот, кој започнал да дува и во исто време почнал да треска на покривот на неговата приколка. „Сите беа вознемирени од вревата, но Том направи вистински хаос. Веднаш беа повикани луѓе да го решат проблемот и да отстранат се што може дополнително да ја иритира холивудската sвезда“, изјави извор од сетот за Мирор. Покрај тоа што му пречеа гранките, многу му пречело и локалното население, кое дојде да го фотографира него и другите актери, па продукцијата мораше да побара од сите да го избришат она што го сликнале.

Голем поборник за контроверзната скиентологија, тој неодамна се најде на насловните страници откако ги изгуби нервите на снимањето на новото продолжение „Невозможна мисија“ и започна да им вика на членовите на тимот кои не се покорувале на епидемиолошките мерки и се заканувал дека ќе ги отпушти. После тоа, се тврди дека актерот очигледно доживеал емоционален и ментален слом и дека му треба помош од терапевт.

Извор од сетот на кој се снима новото продолжение потврди дека поранешниот сопруг на актерката Кети Холмс доживеал „краток спој“ во главата, па членовите на тимот тоа го почувствувале на свој грб. „Луѓето на сетот сега живеат во страв од него и тоа е лошо. Убеден сум дека на Том му е потребна помош за да го контролира својот гнев“, рекол изворот. Како пример, тој го наведе фактот дека Круз не престанал да се однесува грубо и понижувачки кон членовите на тимот по неговиот „слом“ што „протече“ во јавноста. Наводно, огромниот притисок под кој се нашол актерот е виновен за сè, бидејќи поради различните технички потешкотии предизвикани од пандемиските мерки, снимањето на филмот во Англија траело многу подолго од предвиденото. Студиото тоа го чинело многу пари, но и Том како еден од продуцентите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi